Njihuni me propozimin më të “çmendur” të vitit (Foto)

14996290_331789360513700_342113776_nPamjet e mëposhtme tregojnë momentin e një propozimi të çmendur martese që ka ndodhur në Australi.
Një burrë i apasionuar pas zvarranikëve, i ka propozuar të dashurës së tij me një krokodil si dëshmitar.
Ai i ka propozuar të dashurës, brenda parkut të krokodilëve dhe videon e propozimit e ka shpërndarë duke treguar krokodilin “Elvis” si dëshmitar.
Handler Billy Collett dhe e dashura e tij Siobhan Oxley, kanë një dëshmitar jo të zakonshëm për lidhjen e tyre.
“Siobhan, unë dua të kalojë pjesën tjetër të jetës me ty, do të martohesh me mua?” është shprehur ai.
Pas këtij momenti të pranishmit në ceremoni kanë shpërthyer në duartrokitje./gazetaekspres/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...