Profesori heq të gjitha rrobat në mes të leksionit, ja si reagojnë studentët

Një orë mësimi e rrallë është filmuar në Rusi. Një profesor që thuhet se jep lëndën e anatomisë i ka hequr të gjitha rrobat në mes të orës së mësimit.

Ai pa asnjë siklet vazhdon të lëvizë nëpër auditor fare nudo.
Profesori, i identifikuar si Kamil Magomedov, duket teksa ecën rreth sallës së leksionit pa rroba. Nuk është e qartë se për çfarë e bëri profesori këtë, teksa po jepte leksion në lëndën e anatomisë mikroskopike.

Ai është pushuar nga puna, pas këtij veprimi aspak të këndshëm.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Do të shtyp me makinë”, i riu kërcënon Encën, por përgjigja e saj e shokon

Enca njihet si një nga këngëtaret më të sulmuara dhe që rrallë ...