Profesori zhvishet në leksion, studentët “zhduken” nga salla

Një profesor në Rusi u zhvesh në sallen ku zhvillonte mësim me studentët.

Shtetasi Kamil Magomedov që është profesor në një fakultet të Degestanit në Rusi, është zhveshur para studentëve.

Studentet janë larguar të turpëruar, pasi profesori i anatomisë i ka hequr rrobat dhe lëvizte nudo nëpër sallë.

Ende nuk dihet pse e ka bërë këtë veprim të pashpjegueshëm, për të cilin pritet të ndëshkohet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...