Prishtinë, digjet e shkatërrohet makina e këngëtares së njohur

adelina-berishaMbrëmë është djegur vetura e këngëtares së njohur, Adelina Berisha.

Kjo ngjarje ka ndodhur në rrugën ‘Isa Boletini’, ndërsa burime të IndeksOnline mësojnë së ngjarja ka ndodhur rreth orës 23.00, ku sipas këtij burimi një person ka thyer xhamin e veturës dhe ka hedhur benzinë.

Kliko per me shume info

Ky burim gjithashtu tregon se janë fqinjët ata që e kanë parë teksa digjet vetura e këngëtares dhe pa hezituar e kanë lajmëruar Adelinën e cila po qëndronte në shtëpi më familje.

Policia është duke u marrë më rastin ku ëndë nuk dihet së kush bërë këtë gjest ndaj veturës së këngëtares së njohur Adelina Berisha.

IndeksOnline ka kontaktuar këngëtaren por ajo nuk ka dashur të prononcohet pasi sipas saj nuk ka idenë së kush do mund të bënë një gjë të tillë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.