Prezantuesja po jepte lajmet Live por….

Prezantuesja dhe gazetarja e e BBC ishte duke lexuar lajmet në programin e mëngjesit, kur ndjeu papritur se i erdhën dhimbjet e lindjes.

Victoria Fritz, jep lajmet e biznesit në BBC Breakfast dukej si zakonisht kur doli në transmetim direkt.

Por e papritura ndodhi kur ajo përfundoi lajmin e radhës, dhe u zëvendësua nga një koleg pasi u largua me urgjencë nga studioja drejt spitalit.

Victoria solli në jetë një djalë, 3 javë përpara kohe. Ajo e ndau lajmin me të gjithë ndjekësit e saj në rrjete sociale

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme, ja vetitë shëruese të lëngut të kastravecit turshi

Ndonjëherë ‘’nënvlerësojmë’’ gjërat që n’a ndihmojnë shumë. Këtë herë bëhet fjalë për ...