Ishte në emision live, prezantueses së BBS-së i vijnë dhimbjet e lindjes(Video)

untitledNjë ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur së fundmi në studio e BBC-së. Bëhet fjalë për prezantueses së tyre, të cilës i vijnë dhembjet e lindjes gjatë transmetimit direkt në TV. Bëhet fjalë për Victoria Fritz, e cila teksa po lexonte programin e mëngjesit, papritur ndeu dicka që nuk shkonte. Ajo doli si zakonisht për të dhënë lajmet në BBC Breakfast, kur papritur i vijnë dhembjet e lindjes edhe pse në video nuk duket, sepse prezantuesja nuk la të kuptohej asgjë në transmetimin direkt. Por sapo përfundoi lajmin e radhës, ajo u zëvendësua nga një koleg dhe u largua me urgjencë nga studioja drejt spitalit Shën Marisë në Mançester.

 

Victoria Fritz solli në jetë një djalë të shëndetshëm edhe pse lindi 3 javë para kohe. Ka qenë vet prezantuesja e BBC-së që ndau lajmin në Teitter, duke postuar dhe një foto të vogëlushit nga spitali.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Përpiqet të mbrojë vajzën, gruaja qëllohet me thikë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një grua është ...