Pretendoi se mbante në bark Jezusin, por ja çfarë tregon ekoja për 19-vjeçaren

Vetëm para pak ditësh, një 19-vjeçare bëri xhiron në rrjet për shkak të deklaratës së saj tronditëse, pasi pretendonte se ajo mbante në bark Jezusin. Haley tha se ky fëmijë do të vinte në jetë brenda 9 ditësh, por duket se një eko e ka nxjerrë atë zbuluar.

Fillimisht ishte nëna e saj Kristi, e cila e përgënjeshtroi të bijën publikisht, duke thënë se ajo nuk ishte fare shtatzënë.

Por Haley nuk u dorëzua dhe kërkoi t’i vërtetonte të gjithëve se kishte të drejtë duke i kërkuar një mjeku që t’i bënte një eko.

Kliko per me shume info

Mjeku Travis Stork analizoi ekon e Haley –it, siç duket në videon e mëposhtme. I ftuar në emisionin “Dr Phil”, Stork shfaqi ekon e 19 – vjeçares dhe atë të një gruaje në muaj të nëntë të shtatzënisë.

19-vjeçarja doli zbuluar pasi Haley jo vetëm që nuk mban në bark Jezusin, por as nuk është shtatzënë. joq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here