Shokuese, i riu i pret kokën “rivalit” të tij dhe i’a dërgon në foto të dashurës

pret-kokenNjë ngjarje shokuese është regjistruar në Rusi, ku një 16-vjecar i ka prerë kokën rivalit të tij të dashurisë.

Rassakazov dhe 19-vjecari Artyom Shustov pëlqeni të njejtën vajzë dhe për t’u sqaruar kanë lënë një takim në një park.
Ata pasi janë përballur me njëri-tjetrin, kanë debatuar dhe më pas 16-vjecari i ka prerë kokën të riut.
16-vjecari më pas i ka bërë foto dhe ia ka dërguar të dashurës së tij, 17-vjecares Matsneva Olena në shenjë dashurie ndaj saj shkruan DailyMail.
Sipas Dayli Mail i riu ka qenë i gjallë në momentin që i ësht prerë koka. 16- vjecari e ka futur kokën dhe trupin në qese dhe i ka fshehur në pyll./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrefimi/ “Burri ka harruar të bëjë seks, por ajo që më bën pacienti më ka marrosur”

E martuar prej 10 vitesh, ajo tradhton për herë të parë bashkëshortin ...