Njihuni me presidentin e SHBA-ve, këto sekrete të tij do t’ju habisin

donald-trumpPresidenti më i ri i SHBA-ve është njeriu më i përfolur ditën e sotme. Disa detaje të reja nxjerrin për të, duke i quajtur si sekrete.

1) Trump është germafob dhe nuk i pëlqen t’i shtrëngoj duart me njerëzit.
2) Donald Trump nuk pi alkool, asnjë pikë të vetme, por ka një shishe vodka me emrin e tij
3) Donald e ka lojën e tij të quajtur ‘The Game’
4) Trump ka marrë çmimin “Razzie” për aktorin më të keq mbështetës në filmin “Ghosts Can’t Do It”, realizuar në vitin 1990
5) Ai ha pica me thikë e pirun
6) Emri i vërtetë i familjes së tij është Drumpf, jo Trump
7) Trump i ka ofruar Barack Obamës të luaj golf falas për tërë jetën nëse ai jep dorëheqje si president
8) Donald Trump është shumë i ndjeshëm sa i përket madhësisë së duarve të tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi tregon, kjo është ajo që gjykojnë njerëzit në takimin e parë

Një studim së fundmi ka hedhur poshtë atë që pamja e jashtme ...