Presidenti SHBA-s tenton të puthë bjonden seksi, ja si ia kthen ajo (Video)

Kliko per me shume info

donald-trumpDonald Trump, i zgjedhuri President i SHBA-s ka qenë producent edhe i Miss Universe. Skadalet mbi marrëdhënien e tij me këto femra duket se nuk do të ndalojnë. Së fundmi, është shprëndarë në internet një video ku shihet Donald Trump dhe ish Miss Universe Jennifer Haëkins.
Në këtë video Trump tenton disa herë që ta puthë bukuroshen amerikane, por kjo e fundit me shumë stil e lenë të puthë vetëm në faqe.

https://youtu.be/TX62h8-fDbU

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here