Presidenti SHBA-s tenton të puthë bjonden seksi, ja si ia kthen ajo (Video)

donald-trumpDonald Trump, i zgjedhuri President i SHBA-s ka qenë producent edhe i Miss Universe. Skadalet mbi marrëdhënien e tij me këto femra duket se nuk do të ndalojnë. Së fundmi, është shprëndarë në internet një video ku shihet Donald Trump dhe ish Miss Universe Jennifer Haëkins.
Në këtë video Trump tenton disa herë që ta puthë bukuroshen amerikane, por kjo e fundit me shumë stil e lenë të puthë vetëm në faqe.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...