Aktorja me famë botërore pozon topless, provokon keq me gjoksin bombastik (Foto)

UntitledBëhet fjalë Amber Rose, modele dhe aktore, e cila ka ‘’tronditur’’ fansat me foton e saj më të fundit të postuar në Tëitter. Duke promovuar tubimin e radhës kundër padrejtësisë seksuale dhe fajësimit të viktimave, Amber pozon pothuajse topless. Rose do të organizojë një tubim të dytë “Sluk Ëalk”, pas atij të mbajtur në tetor në Los Anxhelos.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...