Aktorja me famë botërore pozon topless, provokon keq me gjoksin bombastik (Foto)

UntitledBëhet fjalë Amber Rose, modele dhe aktore, e cila ka ‘’tronditur’’ fansat me foton e saj më të fundit të postuar në Tëitter. Duke promovuar tubimin e radhës kundër padrejtësisë seksuale dhe fajësimit të viktimave, Amber pozon pothuajse topless. Rose do të organizojë një tubim të dytë “Sluk Ëalk”, pas atij të mbajtur në tetor në Los Anxhelos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.