Prekëse/ Pozon nudo, por.. ja çfarë tregon këngëtarja (Foto)

kengetarja-nudoKëngëtarja 48-vjecare, Anastacia ka shokuar së fundmi. Pas disa pozave nudo, ajo ka zbuluar fizikun e saj mahnitës dhe shenjat e mastektomisë pas heqjes së gjirit.
Ajo së fundmi ka thënë se u bë pjesë e “Strictly Come Dancing” këtë vit për të rivendosur feminitetin e saj.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...