Kur kjo modele pozon me të brendshme… (Foto)

kylie-kendallSë fundmi ylli i Jennerve shokon. Teksa ka realizuar një set të ri fotografik me të brendshmeve për “La Perla” për sezonin e ri pranverë/verë 2017, Kendall Jenner paraqitet e mahnitshme. Tregon format e saj përfekte dhe mahnitëse me atë pamje që ka fituar gjatë këtij seti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...