Kur kjo modele pozon me të brendshme… (Foto)

kylie-kendallSë fundmi ylli i Jennerve shokon. Teksa ka realizuar një set të ri fotografik me të brendshmeve për “La Perla” për sezonin e ri pranverë/verë 2017, Kendall Jenner paraqitet e mahnitshme. Tregon format e saj përfekte dhe mahnitëse me atë pamje që ka fituar gjatë këtij seti.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.