Poza provokuese në banjo, modelja pothuajse nudo(Foto)

bella-hadid-tregonBella Hadid modelja e Victoria’s Secret para paraqitjes së saj në shfaqe, ‘’cmend’’ fansat me pozat provokuese nga banjo. Të shtunën, ajo postoi një foto mahnitëse, duke fituar mijëra like dhe komente. “Mirëmëngjes! Duke u entuziazmuar për Parisin,” shkruan 20 vjeçarja krahë fotos kus hfaqet me të brendshme përpara pasqyrës.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.