Poza nudo, ish- e dashura e Shpat Kasapit provokon keq(Foto)

ish-edashura-shpatitQëndresa Dula, ish- e dashura e Shpat Kasapit e cila është shumë aktive së fundmi, ka shokuar me një pozë pothuajse nudo. Bukuroshja kosovare që jeton në Zvicër jepte shumë kritika dhe ofendime ndaj ish-të dashurit të cilit nuk heziton ta quajë edhe “gay”.
Mediet tani kanë arsye për ta publikuar përsëri Qëndresën, por kësaj radhe në një “ngjarje” krejt tjetër.
“Indeksonline” ka siguruar foto të saj ku shihet gjoksi i saj “gjigant” dhe veshjet mjaft seksi, të cilat Shpat Kasapi dikur kishte rastin t’i “shijonte”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.