Poza nudo, ish- e dashura e Shpat Kasapit provokon keq(Foto)

ish-edashura-shpatitQëndresa Dula, ish- e dashura e Shpat Kasapit e cila është shumë aktive së fundmi, ka shokuar me një pozë pothuajse nudo. Bukuroshja kosovare që jeton në Zvicër jepte shumë kritika dhe ofendime ndaj ish-të dashurit të cilit nuk heziton ta quajë edhe “gay”.
Mediet tani kanë arsye për ta publikuar përsëri Qëndresën, por kësaj radhe në një “ngjarje” krejt tjetër.
“Indeksonline” ka siguruar foto të saj ku shihet gjoksi i saj “gjigant” dhe veshjet mjaft seksi, të cilat Shpat Kasapi dikur kishte rastin t’i “shijonte”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.