Pothuajse lakuriq, Kendall Jenner feston 21- vjetorin(Foto)

 

111Sot, në ditën e ditëlindjes, Kendall Jenner paraqitet ndryshe! E veshur ekstravagante, ajo ka mbuluar shumë pak pjesë të trupit. Ajo duket e mrekullueshme në fustanin ngjyrë silver dhe të shkëlqyeshëm!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

DiCaprio garon për Oskar me ish këshilltarin e Putinit

Aktori i njohur amerikan, Leonardo DiCaprio i cili është një aktivist i ...