Pothuajse lakuriq, Kendall Jenner feston 21- vjetorin(Foto)

 

111Sot, në ditën e ditëlindjes, Kendall Jenner paraqitet ndryshe! E veshur ekstravagante, ajo ka mbuluar shumë pak pjesë të trupit. Ajo duket e mrekullueshme në fustanin ngjyrë silver dhe të shkëlqyeshëm!

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here