Pothuajse nudo… hap dhe këmbët, ja poza provokuese e këngëtares (Foto)

1Këngëtarja boshnjake e cila njihet nga të gjithë, së fundmi ka postuar një foto disi të sikletshme dhe shumë provokuese. Pavarsisht moshës së saj, ajo është shumë ‘’HOT’’. Bëhet fjalë për Lepa Brena e cila duket se kujdeset për linjat e saj. Këngëtarja me foton më të fundit, tregon shumë…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...