Si vidhet portofoli për 35 sekonta, del video e një tjetër grabitje të tij spektakolare

Një i ri ende i paidentifikuar arriti të vjedhë në mënyrë spektakolare brenda 35 sekondash portofolin e një shitëseje në një dyqan syzesh optike në zonën e Bllokut, ndërsa policia ka ditë që po e kërkon, pasi nuk ka mundur të identifikojë nga pamjet filmike.

Por një qytetar nga Durrësi, pretendon se e njeh të riun, pre e grabitjes së të cilit ka rënë dhe vetë ai.
Në një video të dërguar në adresën e BalkanWeb, personi thotë se ka regjistruar momentin kur i riu 20-25 vjeçar i grabit në dyqan një tablet.

Sipas dëshmisë së tij, brenda tabletit ka materiale shumë të rëndësishme, ndaj apelon të gjendet i riu.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet në Rinas, ja sa para u gjetën në tenxheren me presion të Admir Cerpjas

Prokuroria për Krime të Rënda që tashmë ka marrë në dorë hetimin ...