Si vidhet portofoli për 35 sekonta, del video e një tjetër grabitje të tij spektakolare

Një i ri ende i paidentifikuar arriti të vjedhë në mënyrë spektakolare brenda 35 sekondash portofolin e një shitëseje në një dyqan syzesh optike në zonën e Bllokut, ndërsa policia ka ditë që po e kërkon, pasi nuk ka mundur të identifikojë nga pamjet filmike.

Por një qytetar nga Durrësi, pretendon se e njeh të riun, pre e grabitjes së të cilit ka rënë dhe vetë ai.
Në një video të dërguar në adresën e BalkanWeb, personi thotë se ka regjistruar momentin kur i riu 20-25 vjeçar i grabit në dyqan një tablet.

Kliko per me shume info

Sipas dëshmisë së tij, brenda tabletit ka materiale shumë të rëndësishme, ndaj apelon të gjendet i riu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.