Pornostarja i bën “gropën vetes” me këtë reagim: Votuesit e Trump e kanë të…

vanentine-nappiPornostarja mjaft e njohur në industrinë e filmave me pullë të kuqe Valentina Nappi, ka bërë deklaratë që nuk është pëlqyer nga votuesit e Donald Trmp.

Pornostarja në një intervistë për një radio italiane është shprehur se votuesit e Trump e kanë të vogël dhe se pas kësaj deklarate shpreson mos ta dëbojnë nga Kalifornia.
“Votuesit te Trump janë meshkuj të bardhë të acaruar dhe me testosteronin e lartë dhe ndoshta e hanë pas. Madje kanë edhe vegël të vogël”, deklaroi ajo për një radio italiane. Shpresoj që mos të më përzënë nga Kalifornia pas këtyre që thashë”, u shpreh ajo për radion italiane.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë, kurrësesi mos i lejoni fëmijët të ndjekin lajme

Psikologët nuk ndalojnë së dhëni këshilla për rritjen e fëmijëve, duke i ...