Këngëtarja shqiptare “Poni” ‘shkel’ paratë me këmbë !

poni-leketKengetarja e njohur, Poni, ka publikuar disa foto nga koncertet e saj ne SHBA me rastin e festave te Pavaresise dhe Clirimit, 28-29 nentor.

Shqiptarët kur e pëlqejnë një këngëtar sipas atmosferës që ai krijon e mbushin me lekë.

Sic duket edhe nga fotot e këngëtares vlonjate, Ponit duket se i ka ndodhur konkretisht qe publiku ta kete “mbytur” me para.

Poni shfaqet në foto me lekë nëpër këmbë që i janë hedhur nga fansat dhe dëgjuesit e muzikës së saj.

Kengetarja aktualisht po mban koncerte për shqiptarët në SHBA dhe duket se mbrëmjet po i sjellin bakshishe të mira, kjo vihet re nëse bën një kërkim të vogël në faqen e saj në instagram.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

kendall-jenner

Kendall Jenner e ‘’pa mëshirshme’’, një klip provokues për LOVE(Video)

Revista LOVE po flitet shumë së fundmi. Videot e kësaj reviste sa ...