Makina e policisë me 121 km/h në autostradën Tiranë-Durrës, qytetari i bën konkurrencë

tirane-durresKjo video është filmuar para pak ditësh në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shikohet nga pamjet e publikuara nga “JOQ”, një makinë policie është duke ecur me shpejtësi 121 km/h dhe nuk i ka të ndezura as sinjalet e emergjencës dhe as sirenën.

Natyrisht edhe personi që i ka filmuar është në shkelje të ligjit, pasi të dy janë duke ecur me 30 km/h më shumë sesa limiti i shpejtësisë së lejuar. Pyetja që shtrohet është: a duhet t’i hiqet patenta këtij polici?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...