Policia në pozicion luftimi në “Elbasan Arena”

policet-elbasanPolicia e shtetit eshte vendosur ne pozicion luftimi ne gjithe anet e jashtme te stadiumit “Elbasan Arena”.

Me skafanda ne koke, dhe me arme te mbushura ne duar, ky eshte rreshtimi i efektivave te forcave speciale dhe nderhyrjes se shpejte jashte stadiumit.

Keta efektiva te rendit jane te gatshem per nderhyrje ne cdo situate te cenimit te sigurise ne stadium dhe jashte tij gjate dhe pas ndeshjes Shqiperi-Izrael./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Super Armando Sadiku, shqiptari shënon golin spektakolar – Video

Armando Sadiku ka arritur të shënojë një gol spektakolar duke i dhënë ...