Policia në pozicion luftimi në “Elbasan Arena”

Kliko per me shume info

policet-elbasanPolicia e shtetit eshte vendosur ne pozicion luftimi ne gjithe anet e jashtme te stadiumit “Elbasan Arena”.

Me skafanda ne koke, dhe me arme te mbushura ne duar, ky eshte rreshtimi i efektivave te forcave speciale dhe nderhyrjes se shpejte jashte stadiumit.

Kliko per me shume info

Keta efektiva te rendit jane te gatshem per nderhyrje ne cdo situate te cenimit te sigurise ne stadium dhe jashte tij gjate dhe pas ndeshjes Shqiperi-Izrael./lajmifundit.al

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here