Polici pervers ngacmon 24-vjeçaren, ndëshkimi ishte i rëndë

polic-pervers-britaniNjë polic britanik është shkarkuar nga puna dhe më pas është arrestuar, pas publikimit të disa bisedave me një vajzë 24-vjecare.

Ish-polici pasi kishte filluar të njihej me vajzën që e gjeti në internet, ka filluar ti dërgojë foto intime.

Ai teksa ishte i veshur me uniformën e policisë, bënte foto të papërshtatshme dhe i dërgonte vajzës duke i kërkuar edhe asaj që të bënte të njëjtën gjë.

Mirëpo, vajza nuk i ka kthyer foto nudo, por biseda i është zbuluar dhe menjëherë janë marrë masa ndëshkuese ndaj tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Femra, këto janë gabimet që ju nuk e dini se i bëni kur lani flokët

Femra, padyshim që ju bëni shumë kujdes me flokët, por ndonjëherë nuk ...