Polici filmohet duke goditur me grusht në fytyrë një grua, ja video

Një polic në Arizona të SHBA-së ka goditur me grusht në fytyrë një grua. Video shokuese po qarkullon në internet.

Mësohet se kjo ngjarje ka ndodhur të merkuren, ndërsa nuk dihet arsyeja pse polici e ka goditur.

Polici është identifikuar si Jeff Bonar, i cili ka ndaluar një grua që drejtonte një automjet dhe në bisedë e sipër e ka qëlluar me grusht në fytyrë./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...