Policia ruse nis konkursin e bukurisë për policet më seksi

policet-ruseMund të duken si modele që pozojnë përpara kamerave për një set fotografik, por nuk jane ashtu sic duken.

Bukuroshet në foto janë në fakt police ruse të cilat i janë bashkuar një konkursi të çuditshëm bukurie për të treguar se femrat mund të jenë të bukura dhe të zgjuara.

Kompeticioni, i cili nisi si pjesë e festimeve në Ditën e Policisë në Rusi, ka si qëllim të gjejë efektiven më të bukur të vendit.

Konkursi u lançua në fillim të këtij muaji, aplikimet nuk kanë fund.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Parashikimi i motit për sot, ja sa do të jenë temperaturat

I gjithë vendi do të karakterizohet nga vranësira të lehta, por herë ...