Vajza, si ky polic nuk ju kanë zënë asnjëherë sytë (Foto)

polici-simpatikPolicët në përgjithësi janë të thinjur, të shëdoshë dhe të egër. Ai është simpatik dhe i ëmbël. Ai është polic trafik dhe duhet të kujdeset që të mos ketë kaos në qarkullim.
Por ky polic kinez shkaktoi vetë trafik, ndërkohë që duhej të kujdesej gjata maratonës në qytetin Chongqing.
Me dhjetëra femra e rrethuan policin bukurosh dhe kërkonin të bënin foto me të. Kolegët e tij thonë se ai ka shumë admiruese femra dhe se Long Keyi është i martuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi publikisht me jetë Bledi Manen, Eri Fullani merr ndëshkimin e menjëherë

Sulmet publike mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes degjeneruan në një kërcënim ...