Të shtëna me armë në SHBA, plumbat kapin shqiptaren, ja emri

polici-amerikaneTë shtëna armësh në Fayetteville në Karolinën e Veriut jashtë një club-i.

Ngjarja ka ndodhur të martën në mbrëmje jashtë club-it ku po qendronte shqiptarja bashkë me një shtetas tjetër.

Jashtë ambienteve janë dëgjuar disa të shtëna dhe mësohet se plumbi i fundit ka kapur 40 vjeçaren shqiptare me banim në Boston, e identifikuar si Albana Nika.

Policia ka nisur menjëherë hetimet më për ngjarjen.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia-rrugore

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në greminë, 1 i vdekur e 3 të plagosur

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur në një ...