Vajza vrapon topless nëpër plazh, e pabesueshme cfarë i ka bërë shoqja e saj

Shoqja e ngushtë e një vajze, i ka bërë një rreng në mes të plazhit dhe e ka filmuar.

Ajo i ka prerë me gërshërë rripat e rrobëbanjove  të shoqes dhe i ka vënë një aragostë në këmbë.

Vajza pas pak minutash është zgjuar e trembur dhe ka tentuar të vrapojë duke dalë topless në plazh. Video është bërë në Australi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajzës i vjedhin portofolin në urbanin e Kombinatit, por pasagjerët filmojnë hajdutin

Një vajzë në Tiranë, e cila dëshiron të jetë anonime, pasi ka ...