Adoleshentët e plagosin me thikë në shkollë, i riu në gjendje të rëndë

thike-damare2 adoleshentë janë arrestuar, pasi kanë plagosur me thikë një bashkëmoshatar në shkollë.

Dvshmitarët shprehen se i riu fillimisht i kishte sfiduar, ku edhe më pas ka ndodhur përleshja.

Ai është dërguar me urgjencë në spitali me plagë të rënda dhe përkohësisht është në gjendje stabël.

Adoleshentët e moshës 16 dhe 17 vjeç, u arrestuan për dyshimin e plagosjes me armë të ftohtë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Birmingham, në shkollën Fentham.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Arrihet marrëveshja e armëpushimit në Ukrainë

Një armëpushim i ri është arritur për Ukrainën lindore, por disa separatistë ...