Pini Coca- Cola për një muaj rresht, përfundimi është befasuese!

UntitledPadyshim që pijet me gaz janë të dëmshme për trupin tonë. Përtej efekteve që nuk janë të dukshme në mënyrë të menjëhershme, mund të vërejmë disa efekte të dukshme. Versioni më i fundit Coca Cola Ginger që rezulton të jetë super e shijshme, mund të ketë efekte jo të mira në shëndetin tuaj nëse e konsumoni në sasi të mëdha për një kohë të gjatë.
George Prior nga Los Angeles provoi të konsumonte vetëm Coca Cola Ginger për 1 muaj me radhë, për të vënë re efektin e sheqerit në trupin e tij.
Përpara eksperimentit, 52-vjeçari kishte ndjekur një dietë me pak mish, kryesisht sallatë, e luleshtrydhe.
Dhe cili është rezultati i eksperimentit?
Ja fotoja para dhe pas tij.

LEXO EDHE:  Shpenzon 500 mijë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here