Pilotja super-seksi që po “çmend” Instagramin

pilotja-seksiBukuroshja Malin Rydqvist nga Suedia është pilote e një avioni “Boeing 737”.

Ajo në punën e saj ka tepër lodhje dhe stres të madh, por kjo bukuroshe e ka gjetur zgjidhjen.

Pilotja 29-vjeçarja gjatë kohës së lirë praktikon joga, një mënyrë e shkëlqyer për të larguar stresin dhe lodhjen.

Teksa praktikon joga, Malin realizon edhe foto fantastike nga vende piktoreske dhe ato i publikon në profilin e saj në “Instagram”.

Ajo ka marrë një vëmendje të madhe së fundmi në këtë rrjet, duke qenë se në fotot e saj ndërthuret sensualiteti me natyrën.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.