Pilotja super-seksi që po “çmend” Instagramin

pilotja-seksiBukuroshja Malin Rydqvist nga Suedia është pilote e një avioni “Boeing 737”.

Ajo në punën e saj ka tepër lodhje dhe stres të madh, por kjo bukuroshe e ka gjetur zgjidhjen.

Kliko per me shume info

Pilotja 29-vjeçarja gjatë kohës së lirë praktikon joga, një mënyrë e shkëlqyer për të larguar stresin dhe lodhjen.

Teksa praktikon joga, Malin realizon edhe foto fantastike nga vende piktoreske dhe ato i publikon në profilin e saj në “Instagram”.

LEXO EDHE:  Surprizon mami i Ledri Vulës: Së shpejti në ekran

Ajo ka marrë një vëmendje të madhe së fundmi në këtë rrjet, duke qenë se në fotot e saj ndërthuret sensualiteti me natyrën.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here