Momenti kur piloti thyen ligjet e fizikës

Ky është momenti i pabesueshëm kur një pilot e ktheu përmbys një avion, përderisa piloti tjetër mbushi një gotë ujë pa e derdhur as edhe një pikë.

Videoja mahnitëse shfaqë pilotin duke fluturuar mbi qiellin e Meksikës, para se ta pijë një gotë ujë me kokëposhtë.

Ai e mbush një gotë ujë duke qenë me kokëposhtë, para se ta heqë maskën e tij dhe ta pijë atë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I gjen një mesazh të dyshimtë në celular, i riu rreh për vdekje të dashurën

Xixi Bi, një 24 vjeçare me origjinë kineze, që jetonte në Britaninë ...