Momenti kur piloti thyen ligjet e fizikës

Ky është momenti i pabesueshëm kur një pilot e ktheu përmbys një avion, përderisa piloti tjetër mbushi një gotë ujë pa e derdhur as edhe një pikë.

Videoja mahnitëse shfaqë pilotin duke fluturuar mbi qiellin e Meksikës, para se ta pijë një gotë ujë me kokëposhtë.

Ai e mbush një gotë ujë duke qenë me kokëposhtë, para se ta heqë maskën e tij dhe ta pijë atë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here