Pia Miller, aktorja dhe modelja cmend rrjetin me fotot e nxehta

pia-millerAjo eshte e famshme per format e saj.

Aktorja dhe modelja kiliane Pia Miller është duke pushuar në plazhet e mrekullueshme të Australisë dhe kurrsesi nuk mund të harronte të postonte foto në “Instagram”.

33-vjeçarja ka postuar një foto me bikini, ndërsa qëndron e ulur.

Pia mund të konsiderohet thjesht fantastike dhe nuk duhet harruar fakti që ajo është nënë e dy fëmijëve.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...