Përshëndetje e nxehtë nga shtrati, modelja pozon me bikini(Foto)

UntitledBëhet fjalë për Daphne Joy, ish e dashura e të mirënjohurit Jason Derulo. Bukuroshja 29 vjeçarja teksa është në shtrat, ka gëzuar dhe kënaqur fansat e saj në Instagram. Daphne tha se fotot ishin realizuar brenda dhomës së një hoteli, ndërsa ajo ndodhej vetëm me parukierin e saj Jonathan Baron dhe ishin duke pritur shërbimin e dhomës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja nuk përmbahet, zhvishet e tëra në natyrë (Foto)

Modelja e mirënjohur Abigail Ratchford pa dyshim se është prej femrave më ...