Përshëndetje e nxehtë nga shtrati, modelja pozon me bikini(Foto)

UntitledBëhet fjalë për Daphne Joy, ish e dashura e të mirënjohurit Jason Derulo. Bukuroshja 29 vjeçarja teksa është në shtrat, ka gëzuar dhe kënaqur fansat e saj në Instagram. Daphne tha se fotot ishin realizuar brenda dhomës së një hoteli, ndërsa ajo ndodhej vetëm me parukierin e saj Jonathan Baron dhe ishin duke pritur shërbimin e dhomës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here