Përshëndetje e ‘’nxehtë’’ nga shtrati, kush është pranë Zajminës?(Foto)

zajmina-vasjariZajmina Vasjari padyshim që është një nga personazhet më të përfolur dhe më të preferuar të shoëbizit. Shumë aktive në rrjetet sociale, Zajmina së fundmi surprizon fansat. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video në Instagram Story, përmes së cilës ka uruar ditëlindjen mikeshës së saj më të mirë. Mesa duket miqëse mes tyre është shumë e ngushtë, sa që nuk hezitojnë as ta të flenë së bashku në të njejtin shtrat, siç ka ndodhur rëndom në natën e mbrëmshme.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...