Përshëndetje e ‘’nxehtë’’ nga shtrati, kush është pranë Zajminës?(Foto)

4
Kliko per me shume info

zajmina-vasjariZajmina Vasjari padyshim që është një nga personazhet më të përfolur dhe më të preferuar të shoëbizit. Shumë aktive në rrjetet sociale, Zajmina së fundmi surprizon fansat. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video në Instagram Story, përmes së cilës ka uruar ditëlindjen mikeshës së saj më të mirë. Mesa duket miqëse mes tyre është shumë e ngushtë, sa që nuk hezitojnë as ta të flenë së bashku në të njejtin shtrat, siç ka ndodhur rëndom në natën e mbrëmshme.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here