Aksident përballë kryeministrisë, makina përplas burrin me motor

policia2015Një makinë ka përplasur një burrë të moshës 50-vjecare kryqëzimin në afërsi të kryeministrisë në Tiranë.

50-vjecari ka qenë duke udhëtuar me motor në momentin kur është përplasur nga makina.

Një ambulancë ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka dërguar në spital 50-vjecarin, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet e Rinasit, pendohet ‘truri’ i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy ...