Rikthehet “Champions League”, ja përballjet më të forta të së martës në mbrëmje

champions14Champions League rikthehet sot për të nisur javën e katërt të ndeshjeve në grupe.

Këtë mbrëmje do të luhen takimet e Grupit A, B, C dhe D. Supersfida e ditës së sotme pritet të jetë takimi i dytë mes Manchester City dhe Barcelonës. Kjo e fundit në fushën e tyre u saj u ka shënuar 4 gola djemve të Pep Guardiolës i cili kërkon të “marrë hak” sot në Etihad Stadium. Këto janë të gjitha ndeshjet e tjera mbrëmjen e sotme:

LEXO EDHE:  Besart Berisha i pamëshirshëm, sërish gol
Kliko per me shume info

Champions League – Group A
20:45 Basel ? – ? Paris Saint Germain
20:45 Ludogorets Razgrad ? – ? Arsenal
Champions League – Group B
19:45 Besiktas ? – ? SSC Napoli
20:45 Benfica ? – ? Dynamo Kyiv
Champions League – Group C
20:45 Borussia Moenchengladbach ? – ? Celtic
20:45 Manchester City ? – ? Barcelona
Champions League – Group D
20:45Atletico Madrid ? – ? FC Rostov
20:45PSV Eindhoven ? – ? Bayern Munich

LEXO EDHE:  Gabon Atletiko, Barcelona tri pikë larg titullit

/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here