Përndiqte vajzën e re në Durrës, arrestohet “manjaku” 42-vjecar

policia-durres Nje 42-vjecar u arrestua diten e sotme ne Durres me akuzen se ka perndjekur per nje kohe te gjate nje vajze te re 20-vjecare ne Durres.

Burimet zyrtare kane thene se Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës, në kohë rekord dhe si rezultat i një pune hetimore të mirëorganizuar arrestuan në flagrancë shtetasin Artan Andoni 42 vjeç, banues në Durrës.

Kliko per me shume info

Më datë 17.11.2016, rreth orës 19:30 kas bërë kallëzim shtetësia S.G. 20 vjeçe, banuese në Durrës, pasi A.Andoni për një periudhë 3 mujore e ka përndjekur në ambiente publike, në mënyrë të vazhdueshme.

Andoni është person me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër jetës, pronës, familjes dhe lëndëve narkotike.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Përndjekja”parashikuar në nenin 121/a të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here