Shënohet viktima e parë e përmbytjeve, mbytet në ujë 40-vjecari në Mat

permbytje-durres Shenohet viktima e pare nga reshjet e shiut që kanë prekur pjesën më të madhe të zonave qendrore dhe veriore të Shqiperise.
Permbytjet kanë shkaktuar viktimën e parë i cili eshte një 40 vjeçar ka humbur jetën në Klas pasi është marrë nga rrjedha e lumit.

Policia e Matit bën me dije se viktima është shtetasi me inicial Gj.N. 40 vjeçari dyshohet të jetë rrëmbyer nga rrjedha e përroit në fshatin Plan i bardhë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aksidenti në Itali, identifikohen dy shqiptarët që mbetën të vdekur

Identifikohen dy shtetasit shqiptarë që mbetën të vdekur një ditë më parë ...