I mbushet banesa me ujë, përpiqet të shpëtojnë cfarë ka mbetur (Videolajm)

14996290_331789360513700_342113776_nBanorët që jetojnë në zonën e Bregut të Lumit, kanë rënë në grackën e lumit të Tiranës mëngjesin e sotëm. Ai ka vendosur të dalë nga shtrati dhe t’ju bëjë një surprizë të beftë nëpër shtëpi, duke iu shkatërruar të gjitha orenditë shtëpiake.

Në kete video 24 duken disa banorë të kapur në befasi, që bëjnë përpjekjen e fundit për të shpëtuar ç’të mundin nga banesa. Ata nxjerrin jashtë divanë e kolltuqe./balkanweb/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here