Përmbytjet në Tiranë, Lumi Lanë gati sa nuk del nga shtrati

14996290_331789360513700_342113776_nReshjet e shiut në vend kanë sjellë shumë trazira. Ëshët raportuar një situatë alarmante pasi rrugët janë të përmbytura. Një zonë tjetër problematike paraqitet dhe tek pallati me shigjeta, ku dhe lumi Lanë gati sa nuk po del nga shtrati.
(Foto ilustruese)

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ngjarje e rëndë në Durrës, ja kush është i plagosuri, dy të shoqëruar

Policia raportoi se një person është plagosur më armë zjarri mbrëmjen e ...