Përmbytjet në Tiranë, Lumi Lanë gati sa nuk del nga shtrati

14996290_331789360513700_342113776_nReshjet e shiut në vend kanë sjellë shumë trazira. Ëshët raportuar një situatë alarmante pasi rrugët janë të përmbytura. Një zonë tjetër problematike paraqitet dhe tek pallati me shigjeta, ku dhe lumi Lanë gati sa nuk po del nga shtrati.
(Foto ilustruese)

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here