Përmbytjet në Tiranë, një qytetar “humb” tek Ura e Babrrusë

permbytje-tirane14Një qytetar ka mbetur i bllokuar në makinën e tij në Urën e Babrrusë tek lumi i Tiranës.

Sipas denoncimit, shkak per ngjarjen është bërë moti i keq dhe me përmbytje.

Forcat xheniere dhe ato te shptimit kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes për ti ardhur në ndihmë qytetarit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...