Reshjet e shiut përmbytin Prishtinën

prishtine-permbytjeRrugët e Prishtinës janë vështirësuar për qarkullimin e automjeteve si pasojë e reshjeve të shumta të shiut.

Kjo shihet në disa rrugë ku gypat nuk mund të përcjellin reshjet e shiut.

Reshje të shumta të shiut dhe erëra të forta kanë shkaktuar vërshime edhe në Gjakovë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Haradinaj: Ja kush dua të më presë pasi të kthehem në Kosovë

Udhëheqësi i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përjashtuar çdo ...