Ngjarje e frikshme tek 9 katëshet në Tiranë, rrjedhja e ujit merr gruan, bie në pusetë

gruaja-9kateshetKryeqyteti ndodhet sot në situatë kritike. Rrugë dhe lagje të tëra janë të përmbytura nga qendra në periferi.
Një grua rrezikoi jetën mëngjesin e sotëm tek 9-katëshet pasi u rrëzua dhe ra në pusetë teksa shiu binte me furi.

Situata ka qenë e rëndë, ku nga pamjet duket se është dashur ndërhyrja e kalimtarëve dhe më pas e policisë për shpëtimin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here