Përleshje mes emigrantëve në Serbi, 1 i vrarë e një tjetër i plagosur

3
Kliko per me shume info

policia-serbeNjë person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë në një përleshje me thika midis dy grupeve emigrante në Serbi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Kameniçka.

Policia ka arrestuar pesë emigrantë, të dyshuar për pjesëmarrje në përleshje.

Ministria e Brendshme e Serbisë tha se pjesëtarët e saj janë duke punuar intensivisht në zbardhjen e rastit.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here