Përleshje mes emigrantëve në Serbi, 1 i vrarë e një tjetër i plagosur

policia-serbeNjë person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë në një përleshje me thika midis dy grupeve emigrante në Serbi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Kameniçka.

Policia ka arrestuar pesë emigrantë, të dyshuar për pjesëmarrje në përleshje.

Ministria e Brendshme e Serbisë tha se pjesëtarët e saj janë duke punuar intensivisht në zbardhjen e rastit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mediat amerikane: SHBA i dha urdhër Rusisë….

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë thirrur Rusinë që menjëherë të zbatojë ...