I dërgon letër fqinjit se bënte seks të zhurmshëm, përgjigja që merr e lë pa fjalë!

leter-fqinitLetra e një studenteje që i vuri poshtë derës fqinjit të saj tashmë eshtë bërë virale në Internet.

E shqetësuar, se nuk flinte dot natën pasi ai bënte seks me shumë zhurmë, ajo ka vendosur ti shkruajë një letër.
Quhet Jenna Levine dhe është studente e universitetit të Syracuse.

Kliko per me shume info

“Ju lutem bëni seks me sa më pak zhurmë, disa prej nesh po mundohen të flenë dhe jo të mendojnë se janë vetëm. Ndihuni të lirë të bëni gjithë dashurinë që doni. Ju lutem, me zë pak më të ulët. Faleminderit!”, u ka shkruar ajo, dhe letrën ia ka futur poshtë derës.

LEXO EDHE:  Hyn me tank brenda në dyqan vetëm për të vjedhur një shishe verë

Përgjigja që mori ishte befasuese dhe si thotë edhe vetë vajza, nuk e priste.

“E dashur fqinje, ndihem shumë i keqardhur. Nuk e kuptoja se sa zhurmë bëja, tani e di. Ndonjëherë të bësh seks me zë të lartë është më mirë, edhe pse ka kosto, si në rastin tuaj, gjë për të cilën ju kërkoj ndjesë sinqerisht. Më vjen vërtetë shumë shumë keq, dhe shpresoj që kjo të mos ketë ndodhur kaq shpesh. Faleminderit për letrën, do sigurohem të mos bëj kaq shumë zhurmë. Dhe mos u mërzisni, nuk do të jeni vetëm përgjithmonë. Personi i duhur do të vijë tek ju në kohën e duhur. Unë isha single prej 18 vjetesh, Më falni, dhoma 338”,- thuhej në përgjigje, bashkëngjitur me të edhe një cokollate.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here