E trishtë/ ‘’Ti je e imja derisa të martohesh’’, njihuni me vajzën e përdhunuar nga babai

perdhunimNjë ngjarje e rëndë rrëfehet së fundmi në emisionin e Jeremy Kylie. Bëhet fjalë për një 21 vjecare e cila në moshën 11 jecare është përdhunuar nga babi i saj. Ajo tregon se këtë veprim të tijin ajo e denoncoi. MË pas ajo rrëfen se ky veprim i saj i kushtuan shumë gjëra. Si fillim ajo u keqtraajtua nga nëna e saj duke i thënë se ajo është një jetime. Për më tej ajo tregon se nuk kishte duruar më. Gjatë moshës 9 vjecare, ai e kishte prekur atë, ku më pas në moshën 11 vjecare kishte abuzuar. Ajo tregoi se ai i kishte thënë se: ‘’Ti je e imja derisa të martohesh.’’

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën ...