Lëvizte pa patentë dhe mjet pa targa, arrestohet 46-vjecari

policia-elbasanPolicia e Elbasanit ka arrestuar një 46-vjeçar, pasi drejtonte mjetin motoçikletë pa targa dhe i pa pajisur me leje drejtimi.

Sipas burimeve të policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi Arben Xhika, banues në fshatin Shtëpanjë Cërrik.

Bëhet e ditur se materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Drejtimi i automjetit pa dëshmi”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mashtroi shqiptarët, ekstradohet në Tiranë biznesmeni maqedonas

Nga Specialistët e Interpol Tirana është bërë e mundur ditën e sotme ...