E njohur për të pasmet seksi, ylli televiziv provokon keq(Foto)

UntitledLauren Goodger, ylli televiziv tregoi dhe njëherë të pasmet e saj bombastike. E fotografuar pranë makinës së saj, Lauren ‘’padashje’’ provokoi fansat e saj. 30 vjeçarja e cila mori vëmendjen e publikut me rastin e paraqitjes së saj në serialin televiziv “Toëie”, nuk ka ndaluar. Format bombastike do e mbajnë gjithmonë në sy të mediave.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...