E njohur për të pasmet seksi, ylli televiziv provokon keq(Foto)

UntitledLauren Goodger, ylli televiziv tregoi dhe njëherë të pasmet e saj bombastike. E fotografuar pranë makinës së saj, Lauren ‘’padashje’’ provokoi fansat e saj. 30 vjeçarja e cila mori vëmendjen e publikut me rastin e paraqitjes së saj në serialin televiziv “Toëie”, nuk ka ndaluar. Format bombastike do e mbajnë gjithmonë në sy të mediave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here