Pasarelat e modës tashmë dhe nudo! (Video)

111Qëllimi i stilistit ishte të tregonte aksesorët e tij, kështuqë i nxorri modelet nudo. Bëhet fjalë për sfilatën e Charlie Le Mindu, në të cilën modelet u paraqiten nudo përveç kapeleve, aksesorëve dhe çizme… por në fakt askush nuk e kishte mendjen tek aksesorët. Kjo skenë shumë shpejt u bë bujë në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Makina luksoze gati sa nuk e vret punëtorin, shoferja harroi frenat e dorës /VIDEO

Makina luksoze gati sa nuk e vret punëtorin, shoferja harroi frenat e dorës /VIDEO

Një aksident i cuditshëm ka ndodhur në Kinë duke rrezikuar edhe një ...